Категорії

Популярні товари

Не знайдено популярних товарів

Публічна оферта

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою courage.com.ua , що має назву надалі «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець», і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через сайт інтернет-магазину.

 

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, користувач стає Покупцем.

 

2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-магазин - оперує сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою courage.com.ua 

2.2.Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.

2.3. Покупець - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування Товарів, які представлені на сайті Інтернет-магазину, чи юридична особа / фізична особа- підприємець.

2.4. Замовлення - оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Товарів, для подальшого їх викупу Покупцем.

2.5. Сайт - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет.

2.8. Особистий кабінет - розділ на Сайті, доступ до якого має зареєстрований Покупець, в якому зберігається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

 

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії між Інтернет-магазином та Покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступні послуги:

3.2.1. Пошук, комплектація і резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет-магазином. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування і доставки товарів Покупців, якщо інше не зазначено в підтвердженні Заявки.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Оформити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

 

4. Правила роботи з Сайтом

4.1. Покупець може переглядати вміст Сайту, оформлювати замовлення, а також користуватися іншими сервісами.

4.2. Реєстрація необхідна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.

4.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:

· Ім'я, прізвище

· Номер телефону

· Адреса електронної пошти (за бажанням)

· Пароль

4.4. Покупець зобов'язується надавати точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.

4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особистого кабінету.

4.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозри щодо використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-магазин, скориставшись будь яким зручним для нього способом зв'язку (електронний лист, телефонний дзвінок, повідомлення через форму зворотнього зв'язку).

4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, та за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору).

4.9. Заборонено використовувати Сайт в протизаконній та забороненій діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України і норм поведінки, прийнятих в мережі Інтернет.

 

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформлює Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів до віртуального кошику, та натискаючи кнопку «Оформити замовлення».

 

6. Порядок оплати

6.1. Покупець набуває Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця:

- На умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину, вказаний в замовленні;

- В момент отримання Товару в відділенні кур'єрської служби.

6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі що підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні в момент розміщення Замовлення.

 

7. Умови повернення.

7.1. Повернення та обмін товару здійснюється у 14-денний термін від його отримання.

7.2. Товари з особливими умовами повернення мають відмітку на сайті Інтернет-магазину, в інших випадках використовується правило 7.3

7.3. Якщо товар не підійшов вам за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, ви можете обміняти його на аналогічний протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі. Список товарів, які не підлягають поверненню, визначений постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994р.

Зауважте: обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики тощо.

 

8. Конфіденційність і захист персональних даних

8.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним.

8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р.

8.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

8.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.

8.6. Покупець несе відповідальність за дотримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

 

9. Інформаційні повідомлення

9.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) та електронної пошти.

9.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання таких повідомлень.

 

10. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування, та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення.

10.2. Весь вміст Сайту охороняється законодавством України.

10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам.

 

11. Інші умови

11.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

11.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

11.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів.

11.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна редакція договору завжди доступна на Сайті.


QR код

Переглянуті

Нічого немає