Фільтр товарів

Популярні товари

Не знайдено популярних товарів

Сумки на коліщатах 

Дорожня сумка на коліщатах з ручкою для перевезення є практичним виробом, що робить мандрівку значно приємнішою. Завдяки такій конструкції з'являється можливість позбавити себе від необхідності переносити багаж в руках, тому будь-яка поїздка - ділова чи туристична стає більш комфортною.

Для пошиття сумок використовують міцні, стійкі до низьких температур, синтетичні тканини з водо- та брудо-відштовхувальними властивостями, що дозволяє використовувати дорожні сумки на колесах у будь яку пору року.

Показано 1 - 4 з 4 товарів
  • Зручна дорожня сумка на коліщатах. Розміри сумки: 80*45*40 см. Основне відділення на двосторонній блискавці, доповнене двома кишенями на блискавці. Телескопічна ручка для транспортування на колесах в спеціальній кишеньці. Зручний фіксатор на липучці для основних ручок. В комплекті є ремінь для носіння на плечі.
  • Зручна дорожня сумка на коліщатах. Розміри сумки: 50*32*29 см., висота з витягнутою ручкою 98 см. Основне відділення на двосторонній блискавці, доповнене двома кишенями на блискавці. Телескопічна ручка для транспортування на колесах в спеціальній кишеньці. Зручний фіксатор на липучці для основних ручок. В комплекті є ремінь для носіння на плечі.
  • Якісна дорожня сумка на коліщатах. Розміри сумки: 50*30*29 см., висота з витягнутою ручкою 95 см. Основне відділення на двосторонній блискавці, доповнене двома боковими кишенями на блискавці. Телескопічна ручка для транспортування на колесах. Додаткова ручка для транспортування в вертикальному стані. Зручний фіксатор на липучці для основних ручок.
  • Стильна, яскрава дорожня сумка на коліщатах. Розміри сумки: 48*31*27 см., висота з витягнутою ручкою 90 см. Основне відділення на блискавці доповнене двома боковими кишенями на блискавці на усю довжину сумки. Телескопічна ручка захована у спеціальну кишеньку. Додаткова ручка для транспортування в вертикальному стані. Зручний фіксатор на липучці для...
Показано 1 - 4 з 4 товарів

QR код

Переглянуті

Нічого немає